logo_neptun_kolo-200px

   Wznawiamy zajęcia basenowe w roku szkolnym 2015/2016!! Otwieramy też nową sekcję pływacką!!

 

Od niedzieli 6 września wznawiamy zajęcia basenowe po wakacyjnej przerwie!

W tym roku szkolnym otworzyliśmy nową sekcję pływacką „im. Romualda Wołodźki”, powstała na mocy współpracy ze Stowarzyszeniem Opieki Społecznej „Bank Otwartych Serc”, którzy zgłosili się do naszego klubu z propozycją zorganizowania zajęć według nietuzinkowej metody szkolenia Pana ŚP. Romualda Wołodźki – Legendy WOPR`u w Polsce. Zajęcia będą przeprowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy jednocześnie są wychowankami wyżej wspomnianej metody szkolenia.  Chcieliśmy też poinformować że obłożenie zajęć opiera się na współpracy ze świetlicami profilaktycznymi „Dom na Skraju” w Gdańsku. Dzięki czemu wprowadzamy nowe dzieci w świat wodnych szkoleń i przygód!!

Więcej informacji o sekcji, miejscu i godzinach treningów znajdą Państwo na stronie sekcji -> Sekcja pływania im. R. Wołodźki

W związku z kilkunastotysięcznym remontem Basenu START we Wrzeszczu czeka nas tez zmiana miejsca organizacji zajęć w ramach Sekcji Małych Pływaków, oraz Sekcji Pływania w Płetwach na Pływalnie Krytą MOSiR`u w Gdańsku. Natomiast miejsce i godziny treningów w Warszawie pozostają bez zmian!

Informację o sekcjach, miejscu i godzinach treningu znajdą Państwo na stronach sekcji -> Sekcja Małych Pływaków -> Sekcja Pływania w Płetwach.