Już od niedzieli 10 września 2017 roku startujemy z zajęciami basenowymi w roku szkolnym 2017/2018!

Zajęcia te tak jak w zeszłym roku, odbywać się będą na pływalni miejskiej MOSiR`u przy ul. Chałubińskiego 13, w każdą niedziele od godziny 15.00.

W ramach prowadzonych zajęć basenowych Zarząd Stowarzyszenia zapewnił naszym członkom 3 (trzy) godziny basenowe* małego basenu na niecce nr 1, oraz 2 (dwie) godziny basenowe* dużego basenu.

*-godzina basenowa to 40 minut

W tym roku szkolnym względem zajęć Sekcji Małych Pływaków (MAŁY BASEN) czekają nas duże zmiany! 

Niestety, ze względów osobistych w okresie wakacyjnym musiała nas opuścić dotychczasowa, wieloletnia instruktorka sekcji Pani Anna Derdzikowska, której życzymy powodzenia i jak najlepszych wyników na nowych ścieżkach kariery.

W związku z zaistniałą sytuacją Zarząd Stowarzyszenia, oczywiście za zgodą zainteresowanej 😉 powołał na Kierownika Sekcji i Koordynatora Małego Basenu Panią Ewe Bryłke. Pani Ewa, wielokrotnie prowadziła już zajęcia na Małym Basenie przy okazji nieobecności Pani Ani, więc powinna być wszystkim bardzo dobrze znana. Niestety, ze względu na odbyty zabieg lekarski w ostatnich tygodniach, nie może ona póki co wchodzić do wody podczas zajęć, dlatego będzie miała pomocnika w osobie Pana Damiana, instruktora pływania, dla którego praca z dziećmi jest życiową pasją, a który będzie wspomagał Panią Ewe właśnie zakresie prowadzenia zajęć z wody. Oczywiście Pani Ewa będzie obecna na wszystkich zajęciach, a gdy tylko to będzie możliwe, również zaangażuję się w prowadzenie zajęć od strony wody!

Jednocześnie upraszamy wszystkich członków, którzy do tej pory brali udział w zajęciach basenowych, by na pierwszy basen 10 września przyszli w tych samych godzinach jak w roku ubiegłym, w celu sporządzenia odpowiednich list obecności, oraz ewentualnych zmian w przydziale godzin zajęć dla poszczególnych osób.

Dzieci biorące udział w zajęciach na DUŻYM BASENIE pod okiem Pana Michała Rzeszot, również proszone są o stawienie się o tych samych porach co w poprzednim roku szkolnym.

Tak więc:

Koordynatorką Małego Basenu jest od tej pory jest Pani Ewa Bryłka i to do niej prosimy kontaktować się w przypadku jakichkolwiek pytań, najlepiej pod nr telefonu: 501 854 339.

1: 15.00-15.40

2: 15.40-16.20

3: 16.20-17.00

Koordynatorem Dużego Basenu jest za to Pan Marcin Kiryluk i to do niego prosimy zgłaszać się z pytaniami dotyczącymi zajęć, najlepiej przez nr telefonu: 602 632 267

1: 15.00-15.40

2: 15.40-16.20

Zarząd Stowarzyszenia chciałby poinformować iż druga godzina zajęć Dużego Basenu przewidziana jest dla Zawodników Sekcji Pływania w Płetwach, oraz szeroko idącej rekreacji ( do wyczerpania miejsc – 30 osób ).

Podane godziny zajęć są punktem czasowym, oznaczającym wejście do wody, co obliguję wszystkich uczestników do pojawieniu się na pływalni co najmniej 30 minut wcześniej, w celu przebrania się i odbycia rozgrzewki.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować iż miejsce oraz godzina zajęć Sekcji Pływania Metodą R. Wołodźki nie ulegnie zmianie (BASEN PONIEDZIAŁKOWY). Koordynatorka sekcji jest również Pani Ewa Bryłka. Oczywiście można się z nią skontaktować telefonicznie pod nr telefonu: 501 854 339.

 

Życzymy owocnego roku nauki pływania i rozwijania swoich umiejętności.

Z nurkowym pozdrowieniem

Zarząd Gdańskiego Klubu Płetwonurków NEPTUN